Novinky

Ocenění Společensky odpovědná firma roku 2020

V rámci nominace jménem Pardubického kraje a Koalice nevládek Pardubicka (KONEP), byla společnost FBF care s.r.o. vybrána odbornou komisí na speciální ocenění z 18 nominací v kategorii Společensky odpovědná firma roku 2020Nominace byla společnosti udělena za iniciativu podpory trhu v začátku pandemie v rámci nedostatku zdravotnických prostředků. FBF care byla na jaře roku 2020 oslovena společností Czechinvest v rámci podpory a spolupráce v oblasti výroby a distribuce jednorázových roušek. Výhru Společensky odpovědná firma roku 2020 si mimo jiné zasloužila darováním nemalého množství jednorázových roušek Pardubickému kraji a dalším příspěvkovým a neziskovým organizacím v regionu. Velmi tímto Pardubickému kraji děkujeme!
 
Tým FBF care

 

Ode dneška respirátor nebo chirurgická rouška

Dnešním dnem by vláda měla vydat nové nařízení upravující požadavky na ochranu proti přenosu COVID-19.

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/dalsi-zprisneni-vlada-naridi-respiratory-nebo-dve-rousky-v-mhd-ci-obchodech-40351528

Roušky můžeme odložit, až bude 70 % naočkovaných, říká šéf vakcinologů

Roušky jsou ideální ochrannou před přenosem a šířením COVID-19. Podle článku na iDnes.cz a slov šéfa vakcinolvogické společnosti Romana Chlíbka budou roušky potřeba, dokud se většina společnosti neproočkuje. Více se dočtete v odkazu. 

Vznik Oustecké roušky

Podívejte se na rozhovor majitelů společnosti FBF care s.r.o. a poslechněte si příběh o vzniku Oustecké roušky. 

Roste zájem o české roušky

V Čechách je hlad po českých rouškách. Přečtěte si o nové firmě vyrábějící jednorázové roušky FBF mask®.